Lazer Epilasyon Teknolojisi

Halkalı lazer epilasyon son dönemlerde kullandığı yenilikçi ve teknolojik özelliklere sahip lazer teknolojisi ile istenmeyen kıl ve tüylerle etkili bir şekilde mücadele ediyor. Birçok kişinin korkulu rüyası olan kıl ve tüyler günümüzde klasik yöntemlerin dışında daha geliştirilmiş sistemler sayesinde yok ediliyor.

Geliştirilmiş lazer teknolojisi içerisinde barındırdığı ışın demetleri ile kıl folikülünün yapısını tahribata uğratır. Tahribat sonucu kurutulan kıl kökleri zamanla incelerek biter. Lazer teknolojisinin en önemli avantajı ise kalıcı ve etkili sonuçlar doğurmasıdır.

Çünkü kıla rengini veren melanin pigmenti tamamen bozulacağından dolayı istenmeyen tüylerde kalıcı olarak yok olur. Halkalı lazer epilasyon lazer teknolojisini ve bünyesinde barındırdığı imkânları en iyi şekilde sunar.

Lazer Epilasyon Nedir?

Genel anlamda lazer epilasyon teknolojik cihazlarla uygulanan bir işlemdir. Yapılan işlem doğrultusunda vücudun farklı noktalarında oluşan kıl ve tüyler kötü bir görüntüye neden olacağından dolayı bu cihazla temizlenir. Halkalı lazer epilasyon özel başlıklı lazer cihazları ile vücudun farklı noktalarına milimetrik atışlar uygular. Uygulanan bu milimetrik atışlar kıl kökünün yapısını bozar. Seanslar halinde düzenlenen lazer epilasyon sonrası istenmeyen tüyler tamamen ortadan kalkar.

Günümüz insanların ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacıyla lazer epilasyon cihazları profesyonel anlamda kullanılır. Çünkü ortaya çıkan mükemmel sonuçlar lazer epilasyonun ne kadar gerekli bir uygulama olduğunu gösteriyor. Dolayısı ile Küçükçekmece lazer epilasyon gelen müşterilerine en doğru cihazlarla yardımcı olur.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Lazer epilasyon 16 ya da 18 yaş üzeri tüm bireylere uygulanabilir. Fakat etkili ve başarılı sonuç elde etmek isteyenler ergenlik döneminin tamamlanmasının ardından bu işleme başvurabilirler. Çünkü ergenlik döneminde hormonların yapısı sürekli değiştiği için işlemden elde edilmek istenen başarı ve sonuç uzun sürebilir. Küçükçekmece lazer epilasyon yaptığı testler ve analizler doğrultusunda en doğru zamanda ve en yeni cihazlarla lazer epilasyon işlemini tamamlar.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Yenilikçi fikirler doğrultusunda tasarlanan lazer epilasyon cihazları vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Küçükçekmece lazer epilasyon bünyesinde barındırdığı farklı yapıdaki lazer başlıklarını her bölgenin hassasiyeti doğrultusunda kullanır.

Lazer epilasyon işleminden yararlanan bireyler uygulamadan daha çok tüm vücut yararlanırlar. Bunun dışında yüzde, kol ve bacaklarda, bikini, koltuk altı bölgesinde, sırt, ense gibi alanlarda da tercih edilir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Başakşehir lazer epilasyon sahip olduğu çeşitli lazer epilasyon cihazları ile her türlü tüy ve kılların yok etmeye çalışır. Bu teknolojik cihazların bu kadar çeşitlilik göstermesinin en önemli nedeni insanların farklı cilt rengine ve kıl tipine sahip olmasıdır.

Dolayısıyla ince ve kalın tüyler farklı cihazlar kullanılarak yok edilir. Her cihazın kendine özgü dalga boyu ve özelliği bulunur. Etkili ve mükemmel sonuca ulaşmak amacıyla en doğru cihaza karar vermek gerekir.

Lazer epilasyon cihazları içerisinde alexanrite, diode, nd yağ lazer, ruby lazer ve IPL gibi çeşitleri bulunur. Başakşehir lazer epilasyon bu teknik özellikte tasarlanan farklı lazer epilasyon cihazları ile güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Vücudun farklı bölgelerinde ortaya çıkan kıl ve tüyler klasik yöntemler dışında kalıcı ve etkili sonuçlar doğuran yenilikçi uygulamalarla yok edilir. Bu doğrultuda yeni nesil lazer epilasyon cihazları insanları hayal ettiği mükemmel sonuca ulaştırıyor.

Lazer epilasyonla ilgili merak edilen Bir diğer konu ise fiyatıdır. Fiyatlar belirlenirken işlemin gerçekleşeceği bölgenin yüzeyi ve seans sayısı göz önünde bulundurulur. Hizmetten faydalanmak ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için Başakşehir lazer epilasyon sizleri bekliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here