enkatek.com

Tekirdağ Çerkezköy merkezli olarak varlık sürdüren Enkatek, çerkezköy plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve üretimi konusunda hizmet veriyor. Müşterilerinin isteklerine en iyi ve hızlı şekilde cevap vermek isteyen firma ürünlerinin tamamını kendi üretim tesislerinden çıkararak müşterilerine teslim ediyor. Bu amaçla da sürdürebilir kalitedeki ürünlerinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Enkatek Firmasından Hangi Hizmetler Alınabilir?

Müşterilerinin isteklerine cevap vermek adına titiz çalışma yürüten Entatek tarafından sunulan birden fazla hizmet bulunuyor. Firmayı tercih eden kişilerin seçebilecekleri kaliteli hizmetler Çerkezköy dalma erezyon, plastik enjeksiyon, özel makine ve s ac kalıp imalatı, kalıp tasarım ve analiz hizmetleri oluyor. Verdiği hizmetlerle firma beyaz eşya ve otomotiv başta olmak üzere farklı sektörlere hitap ediyor.

Kalıp İmalatı İçin Ne Yapmak Gerekir?

Düşük maliyet ve yüksek hızda plastik üretimi için tercih edilen plastik enjeksiyon kalıpları firma aracılığıyla hazırlanıyor. Beyaz eşya veya otomotiv sektörlerinde yaygın olarak kullanılan plastik enjeksiyon kalıp ihtiyaç duyulduğunda firmaya teklif formu doldurarak ulaşmak mümkün oluyor. Kalıba ihtiyaç duyanlar ad, soyad ve iletişim bilgilerini yazarak teklif formu gönderebiliyorlar. Böylelikle firma müşterilerine ihtiyaç duyacakları ürün için fiyat veriyor ve anlaşma ardından üretim başlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here