2. el telefon piyasası sektörel anlamda hız kazanmış durumda. Akıllı telefon piyasasında doğru seçimi yapmak ve güven kazanmak zordur. Senatech firması olarak profesyonel hizmetlerimiz ile karşınızdayız.

Online satış sitemizde yer alan tüm 2. el telefonları, profesyonel ekibimiz, yazılımsal ve donanımsal olarak özenle kontrol ve muayene etmektedir. Sıfırdan farksız olarak hazırlanır ve sizlere sunulur.

İkinci el telefon piyasası tehlikeli ve soru işaretleri ile doludur. Daha önce kimin kullandığına ve nasıl kullanıldığına dair bir detay ve cevap bulamazsınız. Bu bağlamda alım gücü olsa bile soru işaretleri alımı engeller. Bu yüzden biz varız ve sizlere en şeffaf hizmeti sunuyoruz. Tarafımızdan aldığınız ürünler kullanıcı hataları haricinde 12 ay garanti kapsamındadır. Sıfırdan farksız olarak yenileme işlemlerimiz ile hatasız bir deneyime sahip olabilirsiniz.

7/24 destek sürecimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Ürünlerimizi almadan önce bizlere ulaşabilir ve aklınızda ki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Senatech olarak fiyat ve hizmet politikamızı en şeffaf ve doğru bir şekilde uygulamak için çalışıyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here