Bölgesel zayıflama yaptıranların ortak problemi bir türlü erimeyen dirençli yağlardır. Spor ve sıkı diyet programları ile erimeyen yağlar için yapılacak en iyi işlem bölgesel zayıflama yöntemleridir. Bölgesel zayıflama yaptıranlar daha çok farklı ve orantısız vücut tipinden şikayet ederler. Erimeyen basen, bacak, göbek, sırt, kol, kalça gibi bölgeler bölgesel zayıflama işlemleri sayesinde daha kolay incelecektir. Böylece kısa sürede daha fit ve form bir görüntüye kavuşmuş olursunuz. Ayrıca veremediğiniz doğum kilolarınızı da bölgesel zayıflama yöntemleri ile daha kolay ve rahat verebilirsiniz.

Mono Tıp Göktürk’te bölgesel zayıflama yaptıranların sayısı bir hayli fazladır. Uzman ve kaliteli ekip kadrosu ile son teknoloji cihazları sayesinde veremediğiniz kilolarınızı kısa sürede vermeniz mümkündür. Düğün, nişan, kutlama, mezuniyet öncesi yaptıracağınız bölgesel zayıflama işlemleri ile kısa sürede daha zayıf ve ince bir vücuda kavuşursunuz. Bölgesel zayıflama işlemlerinin çok farklı yöntemleri vardır. Bunlar G5 masajı, Lipoliz yöntemi ve liposution gibi yöntemlerdir. Eğer yaptıracağınız işlemin kısa sürede bitmesini ve etkili olmasını istiyorsanız G5 masajı ve lipoliz yöntemini deneyebilirsiniz. Bölgesel zayıflama yaptıranların çoğu en çok bu iki yöntemi yaptırmaktadır. Sağlığa zararı ve yan etkisi bulunmayan vücut şekillendirme yöntemleri sayesinde kısa sürede forma kavuşmanız mümkün.

Lipoliz yöntemi ile vücudunuzu kolayca şekillendirebilirsiniz. Lazer lipoliz ve soğuk lipoliz olarak ikiye ayrılan bu yöntemin aslına bakılırsa pek bir farkı yoktur. Soğuk lipoliz yönteminde incelmesini istediğiniz bölgeye eksi derecelerde lazer ışınları gönderilir. Bu ışınlar o bölgede bulunan yağları dondurur ve donan bu yağlar vücuttan kolay bir şekilde atılır. Lazer lipoliz yönteminde ise zayıflamasını istediğiniz bölgeye lazer ışınları ile sıcaklık gönderilir ve sıcaklığın etkisi ile orada bulunan yağlar parçalanır. Parçalanan bu yağlar vücuttan atılır. Bu sayede hem bölgesel incelme gerçekleşir hem de vücudunuz sıkılaşır.
G5 masajında ise vücuda sürekli, hızlı ve ritmik bir şekilde titreşim gönderen alet ile masaj yapılır. Bu masaj ile yağlar kısa sürede erir, vücuttan fazla laktik asit ve ödem atılır, bölgesel zayıflama sağlanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here