Windows yeni sürümüyle kişilere birçok artı avantaj sunuyor.  Yepyeni bir ara yüzü ve başlat menüsü sekmeleri Windows 11 ile kullanıcılara sunuluyor. Windows 11 incelemesi kapsamında Windows ayrıca bu sürümünde kişilere oval özelliklerde pencere kenarı özelliği de sunuyor. Yeni arama menüsü Windows 11 ile bilgisayarlarınıza geliyor. Aynı zamanda sunmuş olduğu hizmetler sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Windows 11 incelemesi altında kullanıcılarına yepyeni bir Widget simgesi özelliği de sunuyor. Windows 11 diğer sürümlerden farklı bir simge özelliğiyle karşınıza geliyor.

Ayrıca Windows’un bu sürümüyle beraber pencereler için ek denetimi özellikleri de bulunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar pencereleri hızlı bir şekilde yan yana getirebilecekler. Böylelikle daha kolay işlemler yapabilecekler.

Exxen Ücretsiz İzleme

Exxen yayın hayatına girdiği ilk günden bu yana milyonlarca kişi tarafından izlenen bir internet kanalı hizmetidir. Exxen ile şampiyonlar ligi başta olmak üzere Avrupa ligi maçlarını sorunsuzca 4K 1080P kalitesinde izleyebilirsiniz. Exxen kaçak izleme ise oldukça kolay bir süreçtir. Google arama motorunda birçok bahis sitesi Exxen kaçak yayın hizmeti sunuyor. Aynı zamanda IP TV hizmetlerinden de faydalanarak kaçak yayın izleyebilirsiniz.

Kaçak yayınlarla Exxen kaçak izleme platformundan hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Böylelikle kaliteli bir maç deneyimini ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz. IP TV sunucuları günümüzde bu konuda oldukça başarılıdır. Donma, kasma, yayından düşme olmadan sizlere kaliteli bir ücretsiz Exxen izleme fırsatı sunarlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here