Türkiye’de En İyi Jakuzi Firmaları

 

Tekzen 1995 yılından bu yana hizmet veren firma, 1998 yılından itibaren yerli sermayesi ile yola devam etmiştir. Ülkemize ilk olarak kendin yap sistemini getiren marka olmasının yanı sıra hizmet yelpazesini kısa süre içerisinde geliştirerek en çok tercih edilen yapı markalarından birisi haline gelmiştir. Türkiye’nin neredeyse her yerindeki mağazaları ile müşterilerine hizmet veren firma binlerce ürünü müşterileri buluşturuyor. Ürünlerinin içerisinde özellikler Jakuzi modelleri ile ön plana çıkıyor.

 

Jakuzi

 

Prestij Banyo 1996 yılından bu yana hizmet veren firma sunmuş olduğu banyo ekipmanlarında en yüksek kaliteyi müşterileri ile oluşturmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu ürünler içerisinde bulunan jakuzi modelleri konusunda da kalite ilkesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Sunmuş olduğu ürünlerin farklı fiyat seçeneklerine sahip olması sayesinde de her bütçeden müşterisine rahatlıkla hizmet verebilmektedir.

 

Atlas Jakuzi, Küvet, Compact Sistem, Sauna ve Banyo dolaplarının sektör lideri olma yolunda ve mümkün olan en uygun fiyat ve/veya Türkiye standartlarının üzerinde ve en yüksek kalite ile tüketiciye ulaştırma gayretindedir. Atlas Jakuzi kişisel ya da kurumsal olarak her zevke her bütçesel olarak cevap verebilecek ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine arz etmektedir. Atlas Jakuzi 2010 yılından bu yana son kullanıcı ve/veya tüketiciye çok daha kolay ulaşabilmek için www.atlasjakuzi.com internet sitesi üzerinden kesintisiz satış yaparak müşteri ağını ulusal ve uluslararası genişletmiştir. Jakuzi sektöründe müşterilerimiz adına uygun ödeme koşulları ve güvenilir hizmeti ile anlık ihtiyaçlarına daha kolay elde etmelerini sağlamak adına için 2010 yılında bu zamana profesyonel E-Ticaret sistemine geçiş yapmıştır.

 

Jakuzi Fiyatları

 

Jakuzi Dünyası ürünlerini özellikle internet üzerinden müşterileri ile buluşturan markalardan birisi olmaktadır. Ürünlerini özellikle jakuzi üzerine yoğunlaştıran firma bunun yanında duş teknesi ya da compact sauna gibi ürünlerle de müşterilerinin yanında yer almaktadır. Buna rağmen markanın uzmanlık alanı jakuzi olmaktadır. Hal böyle olunca da özellikle jakuzi fiyatları konusunda çok daha esnek seçeneklere sahip olmaktadır.

 

Yapies Banyo 1993 yılında hizmete başlamış olan köklü firmalardan birisi olmaktadır. Kuruldukları ilk günden bu yana kalebodur, Çanakkale Seramik ya da Demir döküm gibi önemli firmalardan ödüller alan firma başarılı yolculuklarına devam etmektedir Alanında lider konumda olmasını sağlayan ise 1996 yılında gerçekleştirmiş olduğu online jakuzi satış ve uygulaması olmaktadır. Bu sebeple de özellikle söz konusu jakuzi olduğunda tüketicilerin öncelikli olarak tercih ettiği markalardan biri olmaktadır.

 

Jakuzi Modelleri

 

Yapi Manya 1982 yılında kurulan firma, 1994 yılında yapı market olarak yoluna devam etmektedir. Bu süre içerisinde özellikle 2011 yılında yurt dışından ithal ettiği yapı malzemelerini pazara sokarak müşterilerinin daha avantajlı ürünlere ulaşabilmelerini sağlamıştır. Bu ürünlerin içerisinde jakuziler de bulunmaktadır. Bu sebeple sunmuş oldukları jakuzi fiyatları farklılıklar göstermektedir. Son olarak 2014 yılında online mağazasını da açarak müşterilerinin kendilerine çok daha rahat bir şekilde ulaşmasını sağlamıştır.

 

Kaynak: Jakuzi Nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here