Sponsorlu Bağlantılar

Ozelfizyoterapist.Net

Ozelfizyoterapist.Net

Korumamız gereken en önemli zenginliğimiz olan sağlık malesef çeşitli nedenler ile kısa yada uzun süreli sekteye uğrar. Uzun süreli sağlık sorunları tedavi gerektirir. Hastalıklara bağlı hareketsizlik, genetiksel sağlık sorunları, doğumsal sorunlar, felç, fıtık, kırık, burkulma, nörolojik, ortopedik, pediatrik, kaslarda incinme ve yaşa bağlı sorunlarda önerilen tedavi yöntemi olan fizyoterapi özel ve ya klinik olarak tedavi sunar.
Bu klinik veya özel fizyoterapist hizmetlerinden faydalanmak için ilinizde bulunan adrese yönlendirme yapmak adına kurulan site tüm fizyoterapist adreslerini bir başlık altında topladı. Siteye girerek istediğiniz fizyoterapist adresinden hizmet alabilirsiniz.
Fizyoterapist Hizmetleri Nelerdir.
Hastalığın cinsine bağlı olarak evde veya klinikte hizmet sunan fizyoterapistler hastaları özel gözetim altında egzersizlerle sağlığına kavuşturuyor. Manuel terapi uygulaması yapılan bu kliniklerde hastalar adım adım sağlığına kavuşuyor. Sitenin kuruluş amacı hastalık ve hastalara yönelik olsa bile sağlığı koruma ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik fizyoterapist desteğini de siteden almak mümkün.
Online Randevu Alarak Hizmet Başlar
Sitede yer alan Gaziantep fizyoterapist gibi bir fizyoterapist belirleyerek online randevu almanız yeterli olur. Bu randevu sonrası ilgili fizyoterapist sizinle iletişime geçerek hasta detaylı bilgileri ve zaman konusunda bir periyod çerçevesinde hizmet vermeye başlar. İletişim için sitenin online, whatshap ve özel çağrı numarasını 7/24 arayabilirsiniz.
Tek Adreste
Tüm Türkiye Fizyoterapist Merkezlerini tek adreste toplayan sitede Sakarya fizyoterapist bilgileri, Denizli fizyoterapist bilgileri ve Kocaeli fizyoterapist bilgileri dahil olmak üzere 81 il ve bazı ilçe fizyoterapistleri yer alır. Fizyoterapistler tarafından kurulan ve yönetilen site hizmette en iyisini almanız açısından sizlere rehberlik edecek niteliktedir.
Siteden Faydalanmak Ücretsiz
Lisanslı fizyoterapistlerin yer aldığı sitede kişiye özel fizyoterapi planları yapılıyor. Site ayrıca bünyesinde yer alan fizyoterapistlere de hizmet içi eğitim desteği sunuyor. Fizyoterapist olarak veya hasta olarak siteye katılım ve başvuru ücretsiz olup sağlık için gerektiğinde fizik tedavide ilk 3 aylık dönemin etkili olduğu bilincinde olan uzmanların önerileri dikkate alınmalıdır.

Sağlık için atılan her adımda yanınızda olan site ayrıca fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında da site ziyaretçilerini bilgilendiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu