Gündem

İstanbul Nakliyat

Kimi iş alanlarının tarihi nerede ise insanlık tarihi kadar eskidir. İşte o sektörlerin başında lojistik sektörü gelir. Dünyanın her yerinde yıllardır yapılan ve özel bir uzmanlık isteyen sektördür. Sektörün en önemli olan iş alanlarının başında taşımacılık sektörü gelir. Nitekim ülkemizin birçok yerinde de bu alanda çalışan firmalar yer alır. İşte onlardan bir tanesi de alanında tam anlamı ile domino etkisi yaratmakta olan İstanbul nakliyat isimli firmadır.

 

1953 senesinden itibaren sektörde olan firma tam anlamı ile dünya normlarında çalışır. Alanında tüm yetki belgelerine sahip olup uzun senelerdir sektörde bulunduğundan ötürü sektörün gereksinimlerini son derece iyi bilen bir lojistik firmasıdır. Başta evden eve nakliyat olmak üzere taşımacılığın tüm sektörlerinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet verir.

 

 İstanbul evden eve nakliyat firması olarak firmanın hizmet fiyatları piyasa araştırması yapıldığında da görüleceği gibi verilen hizmet kalitesi göz önüne alındığı zaman son derece uygun değerdedir. Sigortalı olarak ve asansörlü olarak dünya normlarında taşımacılık hizmeti verir. Son sistem teknoloji kullanır.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu