Gündem

Temmuz Hangi Burç?

Temmuz Hangi Burç? Temmuz ayında doğanlar Yengeç veya Aslan burcu olabilirler. Temmuz ayında doğanlar 2 farklı burca sahip olabilirler. 1 Temmuz ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğanların burcu Yengeç burcudur. 23 Temmuz – 31 Temmuz günü doğanların burcu ise Aslan burcudur.

Aslan burcu kişilerde; önderlik olgusuyla bütünleşmiş kişilerdir. Hayvanlar aleminde de olduğu gibi aslan kral ve diktatör bir biridir. Bu durum aslan burcu üzerine de sirayet etmiştir. Ancak bunun dışında yapıları gereği insanların hayatlarına karışmayı seven, kibirli, yardımsever ve etkileyici aslan burcu bireylerini de ifade edebilmektedir.

Yengeç burcu sahibi kişilerin kişisel özelliklerinde, her daim alıngan ve evhamlı oldukları eylemleri yatar. Daha çok karar alırken duygularıyla hareket etmeyi seven, herkese nasıl ve ne şekilde davranıyorsa, aynı biçimde karşılık görmeyi bekleyen yengeçler, iyi kalpli bireylerdirler.

Yengeç burcu tarihi : 22 Haziran – 22 Temmuz Aslan burcu tarihi : 23 Temmuz – 23 Ağustos

Buna göre Temmuz ayında doğanlar ya Yengeç ya da Aslan burcuna ait olabilirler. Eğer Temmuz ayının ilk 22 günü doğduysanız o zaman burcunuz Yengeç burcudur. Eğer Temmuz ayının son 8 günü yani 23 Temmuz ve 31 Temmuz tarihleri arasında doğduysanız o zaman da burcunu Aslan olur.

Ağustos hangi burç? Ağustos ayında doğanlar Yengeç veya Aslan burcu olabilirler. Ağustos ayında doğanlar 2 farklı burca sahip olabilirler. 1 Ağustos ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğanların burcu Aslan burcudur. 23 Ağustos – 31 Ağustos günü doğanların burcu ise Başak burcudur.

Aslan burcu tarihi : 23 Temmuz – 22 Ağustos Başak burcu tarihi : 23 Ağustos – 23 Eylül

Buna göre Ağustos ayında doğanlar ya Aslan ya da Başak burcuna ait olabilirler. Eğer Ağustos ayının ilk 22 günü doğduysanız o zaman burcunuz Aslan burcudur. Eğer Ağustos ayının son 8 günü yani 23 Ağustos ve 31 Ağustos tarihleri arasında doğduysanız o zaman da burcunuz Başak olur.

Eylül hangi burç ? Eylül ayında doğanlar Başak veya Terazi burcu olabilirler.Eylül ayında doğanlar 2 farklı burca sahip olabilirler. 1 Eylül ve 22 Eylül tarihleri arasında doğanların burcu Başak burcudur. 23 Eylül – 30 Eylül günü doğanların burcu ise Terazi burcudur.

Başak burcu tarihi : 23 Ağustos – 22 Eylül Terazi burcu tarihi : 23 Eylül – 23 Ekim

Buna göre Eylül ayında doğanlar ya Başak ya da Terazi burcuna ait olabilirler. Eğer Eylül ayının ilk 22 günü doğduysanız o zaman burcunuz Başak burcudur. Eğer Eylül ayının son 8 günü yani 23 Eylül ve 30 Eylül tarihleri arasında doğduysanız o zaman da burcunuz Terazi olur.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu