Gündem

Yüksek Konum Hassasiyeti Gopilot ile Mümkün                          

Araç takip sistemi araçlara yerleştirilen ve araçların anlık takibini yapmayı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemle araçla ilgili pek çok veriye anında erişilir. Motor takip sistemi de motorlarla ilgili anlık bilgilere ulaşılmasını sağlar. Bu sistemler sayesinde nerede olursanız olun aracınızın konumuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi dışında tüketilen yakıt, güzergah, hız ve mesafe gibi bilgilere de rahatlıkla erişebilirsiniz. Özellikle çalışanlarının araç kullanmak zorunda olduğu şirketler araçlarını korumak ister. Her zaman işlerin düzenli bir şekilde yapılıp yapılmadığından emin olmaya çalışır. Bu şirketler için araçlarla nereye gidildiği, araçların mevcut durumu ve arızalanmalar önemlidir. Araç takip sistemi uzaktan araç takibini gerçekleştirerek her daim aracın güvenliğini sağlar.

Bu sistem bütün araçlarınıza kolaylıkla entegre edilebilir. Gopilot bu işlemde sizlere destek sunacaktır. Sistemi entegre ettikten sonra tek bir noktadan tüm araçların durumunu kontrol edebilirsiniz. Motor takip sistemi kurulduğunda da motorlarınızın durumunu uzaktan sürekli olarak izleyebilirsiniz. Tek bir cihazdan denetlenen araçlar anbean takip edilir ve güvenlik durumlarına bakılır. Motor takip sistemi ile motorunuzun nerede olduğu bilgisine anında ulaşabilirsiniz.

Gopilot araç takip sistemi iş verimliliğinin artmasını sağlar. Şirketlerin sektörde ilerlemelerine olanak sunar. Şirketler daha işlevsel hale gelir. Kurumların yanı sıra bireysel kullanımlar için de Gopilot motor takip sistemi ve araç takip sistemi uygun olacaktır. Araçlara yerleştirilen özel GPS sayesinde araçların durumu her zaman kontrol edilebilir.

Bu sistemler oldukça kullanışlıdır. Aracınızın konum bilgisi dışında yakıt, nem ve sıcaklık bilgileri de elinizde olur. Sistemin sunduğu bilgiler son derece hızlı ve kesin bilgilerdir. Bu sistem cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerde çalışabildiği için her nerede olursanız olun araçlarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde araç takip sistemi esnek bir kullanım için oldukça uygundur. Yüksek konum hassasiyetinin sağladığı faydalar arasında araçların dikkatli kullanımı, yakıt tüketimi miktarında azalma ve iş verimini artırma yer alır. Araçların takip edildiğini bilen çalışanlar belirlediğiniz rotanın dışına çıkamaz. Dikkatli bir şekilde kullanılan araçların bakım masrafları az olur. Yakıt harcamaları da düşer. Siz de bütün bu özelliklerden yararlanmak için Gopilot ile en kaliteli takip sistemlerine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu