Gündem

Tek Yürek Ankaragücü Filminde Atatürk Rolü Zeki Çokaygil’e mi Verildi?

Tek Yürek Ankaragücü Filminde Atatürk Rolü Zeki Çokaygil’e mi Verildi?

Son zamanlarda Tek Yürek Ankaragücü filmi fazlasıyla konuşuluyor. Bu sebeple de sürekli araştırılıyor. Bu noktada Tek Yürek Ankaragücü filminde Atatürk rolü Zeki Çokaygil’e mi verildi sorusu merak ediliyor. Biz de sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

Bunun için öncelikle biraz filmden bahsetmek istiyoruz. Salih Bozok Paşa rolünden sonra da böyle bir rol verilmesi gayet uygun görülüyor.

Tek Yürek Ankaragücü Filmi Konusu Nedir?

İlk kez bir futbol takımının ve tarafların temel konu olduğu bu film ilginizi çekebilir. Ankara’nın en önemli futbol takımlarından olan Ankaragücü’nü biliyor olabilirsiniz. Bu futbol takımının bütün detaylarını ve bilgilerini öğrenmenin yanı sıra taraflarını da izleyeceksiniz.

Tabi bu film de yine bir dönem filmi olarak karşımıza çıkacak. En önemli detaylarından birisi de Atatürk rolünün olması. Bu rolle ilgili de görüşülen ismin Zeki Çokaygil olduğu söyleniyor. Fakat net bir açıklama henüz yapılmadı.

Filmin Oyuncu Seçimleri Yapıldı

Son yayınlanan bilgiye göre film için oyuncu seçmeleri yapıldı. Bu noktada da Tek Yürek Ankaragücü filminde Atatürk rolü Zeki Çokaygil’e mi verildi sorusu fazlasıyla gündemde. Peki bunun cevabı nedir?

Sanat dünyasının başarılı ve yetenekleri isimlerinden birisi olan Zeki Çokaygil televizyon dizilerinde ve çok önemli tiyatro oyunlarında da yer alıyor. Daha önce Salih Bozok Paşa’yı da canlandırmış olan Çokaygil için Atatürk rolünün verilmesi çok mümkün.

Aynı zamanda Çokaygil de kendi dönem filmlerini yapıyor. Bu sayede de fazlasıyla tanınıyor. Artık dönem filmleri söz konusu olduğunda Zeki Çokaygil’in ismi aranıyor.

Tek Yürek Ankaragücü filminin senaryosu Eyüp Coşkun tarafından yazıldı ve yönetmenliğini de Serdar Çetinkaya yapıyor. Yaklaşık 110 dakika sürecek olan filmde çok fazla oyuncu ve figüran rol alacak.

Ayrıca bu bilgilere ek olarak, filmin başrolünde Esat Deniz Abdaloğlu’nun yer aldığı önceden de biliniyordu ama yanında çok fazla oyuncu ve figüran eksiği bulunuyordu. Bu sebeple de seçmelerin sonucu merak ediliyor.

Size şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki Tek Yürek Ankaragücü filmi için Atatürk rolüne uygun olarak Zeki Çokaygil’in de ismi geçiyor.

Instagram: https://instagram.com/zekicokaygil.official?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu