Sponsorlu Bağlantılar

Linux Reseller

Linux Reseller

Hosting paketlerimiz ile kaliteli web hosting hizmetini uygun fiyatlara alabilirsiniz. Linux web hosting açabilmek için gerekli tek şey Linux bayi paketlerinden birisini almaktır. Ülkemizin bilişim sektöründe lider konumda olan firması olarak kaliteli web hosting hizmetini uygun maliyetler ile kullanıcılarımıza sağlıyoruz. Linux Bayi hosting paket içeriğinde:

  • Çok sayıda web sayfası için web hosting hizmeti sağlayabilirsiniz.
  • Az sayıda web sayfanız için bayi hosting paketi ile yüksek seviyede cpu kullanımını sağlayabilirsiniz.
  • Türkçe Plesk ile web sayfalarını kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Ufak bir web hosting firması kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
  • PHP, HTML tabanlı web sayfalarını sunabilirsiniz.

WordPress, Drupal, Joomla gibi içerik yönetim sistemlerinin kurulumunu kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Linux Reseller Hosting

Linux reseller paketlerimiz profesyonel ekipler tarafından özel bir şekilde gerçekleştirildi. Tüm Linux bayi hosting paketlerimizde limitler kalktı. Sınırsız bayi hosting paketlerimiz ile istediğiniz kadar alan ya da domaine göre seçim gerçekleştirebilirsiniz. Paketlerimiz özel bir şekilde hazırlanmış Nginx, Cloud Linux, Litespeed vb. sistemler ile donatılmıştır. Linux hosting paketlerimiz ile aynı özellikleri barındıran bayi hosting paketlerimizin bazı özellikleri aşağıdadır:

Linux Reseller planlarımız içerisinde PHP, Cgi-Peri uygulamaları dışında Flash, Java Applet- Script uygulamalarını ve MySQL veritabanları çalıştırılabilir. Paketin kotası domainler ile paylaştırılabilir veya satışını yapabilirsiniz. Linux reseller hosting ihtiyaçlarınızın iyi bir şekilde karşılanması için paketlerimiz ile ilgili bizimle iletişim kurabilir ve sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Linux Bayi hosting hizmetlerimizi kalite farkımız ile ister aylık olarak isterseniz de yıllık ödemeler ile en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

 

Linux Reseller Hosting Paketlerine PHP Tabanlı Farklı Uygulamalarda Kurulabilir

Linux Reseller Hosting paketlerimizde tek bir uygulama için değil birçok uygulamadan istediğiniz hangisiyse çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz özel hosting kontrol paneli ile sınırlı kalmadan birçok uygulamadan istenilen uygulamayı tek bir tıkla Linux Reseller Hosting paketine kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Linux Reseller Hosting paketleri linux tabanlıdır ve tüm PHP uygulamalarını desteklemektedir. Geliştirmiş olduğunuz PHP yazılımlarınızda Linux Reseller Hosting paketlerimiz de rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Reseller olarak sağlanan bu alanları başkalarına da kiralayabilirsiniz. Linux reseller hosting paketi içerisinde hem kendi sayfanız hem de başkalarına sizin sağladığınız bir sunucu hizmeti içerebilir.

Bayi hosting isteyen kullanıcılarımıza kullanım amacına yönelik özel sunucularda bayi hosting hesapları açılır. Örnek olarak, hazırlanan web sayfaları, firma ve kurumsal sayfalar da Linux Reseller https://www.ozkula.com.tr/reseller hosting hesabı Linux kurumsal sunucularımız üzerinden açılabilir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu