Sponsorlu Bağlantılar

Black Friday’de Alışveriş Keyfini Sosyopix ile Çıkar!

Black Friday’de Alışveriş Keyfini Sosyopix ile Çıkar!

Alışverişseverlerin tüm yıl heyecanla beklediği o efsane gün geldi çattı! 25 Kasım Black Friday indirim haftasına sayılı günler kaldı! Herkes yılın en büyük indiriminde ‘’Neler alsam?’’ diye düşünürken, sen “Hediyenin Yeri” Sosyopix ile en güzel hediyeleri keşfet! Black Friday günlerinde alacağın hediyelerle de sevdiklerini ve kendini mutlu et.

Kişiye Özel Hediyelerle Sepetini Doldurma Zamanı!

Black Friday geldiğinde ‘’Hangi hediyeyi almalıyım, fotoğraflarımı daha seçmedim’’ demeden önce hediyelerini şimdiden hazırla istedik. O gün aklın karışabilir, kime ne hediye alacağını belki unutabilirsin diye hediye hazırlıklarına önceden başlamak daha iyi olabilir.

Sevdiklerine ‘’iyi ki’’ dedirtecek Sosyopix hediyeleri Black Friday İndirimleri sayfasında inceleyebilirsin.

Black Friday günlerinde indirimlerden yararlanabileceğin, uygun fiyatlarla kendini ve sevdiklerini mutlu edebileceğin Sosyopix hediyelerinden bazılarını senin için hazırladık.

1 –  Albümler

Neredeyse yılı tamamlıyorken tüm yıl biriktirdiğin o mutlu anıları ölümsüzleştirerek sana özel bir albüme dönüştürmenin zamanı gelmedi mi? Black Friday indirimlerinde alabileceğin en avantajlı hediye seçeneklerinden biri Fotoğraf Albümleri!. İstediğin boyutta ve modelde fotoğraf baskıları ile sayfalarını doldurabilirsin. Renkli stickerlar ve kalemlerle de dilediğin gibi süsleyebilirsin. Fotoğraflı albümünün sayfalarını çevirdikçe yüzünde mutlu gülümsemeler hiç eksik olmasın!

2- Fotoğraf Baskıları

Kaliteli, her bütçeye uygun fiyatları ve birbirinden farklı modelleri ile Sosyopix’in Fotoğraf Baskı hediyelerinden tek bir ürün önermek zor olabilir. Polaroid fotoğraf tasarımıyla Pola Baskılar, alışılmıştan vazgeçemeyenler için Klasik Baskılar, uzun yıllar saklayabileceğin Kare Kartlar, anıların en minik haliyle birçok çok fotoğrafla sahip olabileceğin Mini Baskılar… Sosyopix’te Fotoğraf Baskı çeşidi çok! En beğendiğin ürünleri seç, fotoğraflarını hazırla Black Friday zamanı doya doya anılarını bastır! Fotoğraflarını parlak veya mat baskı seçenekleri ile hazırlayabilirsin.

3-  Hediye Kutuları

Black Friday indirimlerinde alabileceğin sevdiklerini mutlu edecek hediyeler arıyorsun değil mi? İçi mutluluk dolu Hediye Kutuları ile onlara küçük sürprizler yapmaya ne dersin? Hediye vermek istediğin yakına ve ne için hediye edeceğine göre hediye kutularını kişiselleştirebilirsin. Seçtiğin bu kutular sevdiklerini özel hissettirecek. Hem kişiye özel kendi hediyeni hazırlayabileceğin Kendin Yap Hediye Kutularından içeriği önceden belirlenmiş hediye kutularına kadar sevdiklerine en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir hediye sun!

4- Yapışan Çerçeveler

Black Friday indirimleriyle evinin dekorasyonunu düzenlemeye ne dersin? En mutlu hatıralar Yapışan Çerçeveler ile evinin duvarlarına canlılık getirsin. Harika dekorasyonlar elde edebileceğin bu çerçeveler hem çok kullanışlı hem de çok şık! Kolayca yapıştırılıp kolayca çıkarabileceğin yapışkanlı çerçeveler yaşam alanlarını dilediğin gibi dekore etmek için varlar. Duvarda iz bırakmadan, çiviye gerek duymadan dekorasyonda harikalar yarat! Siyah, beyaz renk seçenekleri, farklı boyutta ve adette modelleri ile ev dekorasyonun yapışan çerçevelere emanet!

5- Magnetler

Bazen anıları sadece duvarlarda veya albümlerde değil evin her yerinde sergilemek istersin. Hiç unutmak istemeyeceğin o mutlu anlar hep gözünün önünde olsun! Mutfakta, salonda bile sevdiklerinin gülüşleriyle karşılaş diye Sosyopix’te çok seveceğin bir hediye önerisi var!Black Friday günlerinde en sevdiğin anıları fotoğraflı magnetlerle buluştur!

6-  Kanvas Tablo

Black Friday indirimlerinde en yakınlarına belki özel günler için hediye hazırlıkları yapmak isteyebilirsin. Aradığın hediyeler doğum günü veya yıl dönümü için kişiye özel hediyeler olabilir. İşte o hediyeleri fotoğraflı kanvas tablolar ile hazırlayabilirsin. Fotoğraflarını istediğin boyutta kanvas tablolar ile hazırla duvarların sanat galerisine dönüşsün! Modern ve göz yormayan tasarımıyla en özel anlar için hediyeni kişiselleştirebilirsin.

7- Lezzetli Hediyeler

İndirim günlerinde sevdiklerine ve kendine en az görüntüsü kadar lezzetli hediyeler armağan etmek ister misin? Katkı maddesi içermeyen ve işlenmiş gıdalardan uzak birbirinden uyumlu farklı lezzetlerle eşleştirilerek hazırlanan Sosyopix Bakery hediyeleri sevdiklerin için tatlı mı tatlı bir hediye olacak. İster sevgiline, ister ailene, istersen de en yakın arkadaşına Sosyopix Bakery’nin eşsiz lezzetlerinden hediye etmeyi unutma!

Önümüzdeki günlerde yaklaşmakta olan bir doğum günü olabilir, yıl dönümü hediyesi arıyor olabilirsin ya da kutlaman gereken sevdiklerin varsa hediye arayışı içinde olabilirsin. Black Friday günleri sevdiklerine alacağın hediyeler için güzel bir fırsat olacak.

Fotoğraf baskılarından çerçevelere, hediye kutularından anı albümlerine ya da el yapımı nefis lezzetli hediyelere kadar Sosyopix’te dilediğin hediyeyi bulabilir, birkaç dakikada sevdiklerin ve kendin için hazırlayabilirsin. Black Friday’de Sosyopix indirimlerini takipte kal, sevdiklerine mutlu olacakları hediyeleri uygun fiyatlarla hazırla!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu