Sağlık

Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Uygulanır?

Lazer Epilasyon

Yüksek kaliteye sahip olan Başakşehir lazer epilasyon merkezi tarafından sunulan lazer epilasyon, özet olarak istenmeyen tüylerin lazer cihazla kökten yakılarak yok edilmesine denir. Bu nedenle lazer epilasyon istenmeyen tüylerin en kolay ve ağrısız bir şekilde yok edilmesini sağlar. Yöntem aynı zamanda en kaliteli ve güvenilir güzellik uygulamasıdır. Bu nedenle de lazer epilasyonla aynı anda hem istenmeyen tüylerinizden arınır ve hem de daha kaliteli bir cilde sahip olursunuz.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lider Küçükçekmece lazer epilasyon hizmetleri özellikle yoğun istenmeyen tüylere sahip olan herkese uygulanabilir. Yöntem seans miktarı doğrudan istenmeyen tüy veya kılların yoğunluğuna göre uygulanır. Bu nedenle lazer epilasyon seansları genellikle 1 ila 7 seans aralığında uygulanır. Lazer epilasyon seanslarının zararları bulunmaz. Yöntem son derece güvenilirdir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyonun birçok avantajları da söz konusudur. Bu avantajlar arasında yöntemin güvenilir ve kaliteli olması ön planda yer alır. Uygulamanın doğrudan lazer sistemle işlev sunması ise istenmeyen tüylerin doğrudan kökten yakılarak yok edilmesini kapsar. Böylece yeniden tüylenme riski uzun seneler sonrasında hasıl olabiliyor.

İstanbul Lazer Epilasyon Merkezleri

İstanbul Halkalı lazer epilasyon merkezleri kurumsal bir kimlik üzerinden güzellik hizmetleri sunar. Bu nedenle firmalar başta İstanbul ilçelerinden olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgelerinden yoğun olarak tercih ediliyor. Profesyonel güzellik uzmanlarına sahip olan güzellik merkezlerinden en garantili bir şekilde lazer sistemli epilasyon hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca seanslar bittiğinde ödemenizi ister nakit ister herhangi bir banka kredi kartınız üzerinden de ek komisyon ödemeden de yapabilirsiniz.

Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyonda seans aralığı sadece 10 dakikadır. Bu nedenle müşteriler zaman kaybı yaşamaz. Uygulamada en çok 6 seans uygulanabilir. Fakat kalitesiz güzellik merkezlerinde lazer epilasyonlar daha fazla seans aralığından uygulanır. Bu da müşterilerin strese girmesine neden olur.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Lazer epilasyonda kontrol seansı da yer alır. Bu özel seans ise doğrudan seansların bitmesinden 1-2 yıl sonrasında kontrol amaçlı olarak uygulanır. Böylece yeniden istenmeyen tüyler oluşması durumunda tek seans uygulanabilir. Ayrıca kontrol seansı profesyonel güzellik merkezi tarafından ücretsiz olarak uygulanır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyonun özelliği ise, geniş bölgeler üzerinden uygulanmasıdır. Yöntem daha çok yüz ve boyun gibi gözle görülen beden bölgelerinden uygulanır. Fakat talep edilmesi durumunda lazer epilasyon seansları sırt,omuz,kalça ve kol,bacak gibi bölgeler üzerinden de uygulanabilir.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon işlemi en fazla 6 seans uygulanmalıdır. Seansların yüksek miktardan uygulanması doğal olarak müşterinin moral bozukluğu yaşamasına dahi neden olabiliyor. Bu nedenle işlemde sektörün en kariyerli güzellik merkezini tercih etmeniz tavsiye edilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyonda dikkat etmeniz gereken birçok ayrıntılar da söz konusudur. Bu ayrıntılar arasında seans aralığının kısa olması ve uygulama fiyatlarının düşük olmasıdır. Sektörde kaliteli olduğunu iddia eden birçok kalitesiz güzellik merkezleri yer alır. Bu gibi işletmeler üzerinden lazer epilasyonlar yüksek ücret üzerinden uygulanır. Bu da sizlerin ekonomik anlamda dezavantajlı kalmasına neden olur. Bu nedenle doğrudan İstanbul saygın güzellik merkezleri tercih etmeniz ekonomik anlamda da avantajlı kalmanızı sağlar.

Profesyonel güzellik merkezlerinde aynı zamanda geniş ödeme yöntemleri de mevcuttur. Bu kapsamda epilasyon sonrasında da ödemenizi banka kredi kartınızdan kolayca yapabilirsiniz. Lazer epilasyon seansları bugün daha modern bir şekilde uygulanır. Yöntem seansları sizlerin beklentilerini karşılar.

Seans aralığında sıkılmanız söz konusu değildir. İstenmeyen tüylerinizden sadece lazer epilasyon üzerinden basit bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu yönde ev ortamında gerçekleştireceğiniz doğal tedavi seçenekleri fayda sunmayacaktır. Lazer epilasyon sizlerin daha kaliteli bir yaşam elde etmesini de sağlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu