Sponsorlu Bağlantılar

Seviyenize Göre İngilizce Eğitimleri İle İngilizce Kursları

Seviyenize Göre İngilizce Eğitimleri İle İngilizce Kursları

 

Yabancı dil eğitimlerinde en çok gözden kaçan nokta eksik kalan pratiktir. Pratik olmadan verilen eğitimler hangi aşamaya kadar ulaşırsa ulaşsın herhangi bir fayda sağlamaz. Pratiğe dayalı, seviyenize göre eğitimler sunan Mecidiyeköy İngilizce Kursları, yurt dışı dil eğitimi kalitesinde kur programları sunuyor. Bu alanda İngilizce kursu araştırmalarınızda öncelikle seviye tespiti yapılır. Sonrasında ise seviyeniz uygun programlarda kurslara dahil edilirsiniz.

 

Elementary Seviyesinde Kur Programları

 

Bu seviye başlangıç seviyesidir. Eğer sıfırdan başlayarak bir eğitim almak istiyorsanız, bu kur programlarını tercih etmeniz gereklidir. İlk seviye bu kur programlarında Mecidiyeköy İngilizce kursu eğlenerek öğrenme imkanı sunuyor. Kur programı içinde temel zaman kavramları, günlük hayatta karşınıza çıkabilecek genel konular, pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirme imkanları sunuluyor. Speaking aktiviteleri ile unutma problemini ortadan kaldıran eğitimlerde İngilizceyi sevme ve bağlanma duygusu da aşılanıyor.

 

Pre- Intermediate Kur Programları

 

Orta Seviye kur programlarında öğrenme hızlandırılıyor. Birinci seviyede kazanılan eğitimlerin ikinci seviyede unutulmaması ve bu eğitimlerin üzerine gramer eğitimleri verilmesi ile bu program sunuluyor. Bu seviyede eğitim alan öğrenciler günlük kullanımlarda kendilerini rahat hissetmekte ve destek almadan kendilerini ifade edebilmektedir.

 

Intermediate Kur Programları

 

108 saatlik bir kur programından oluşan bu eğitim aşamasında akademik konuşma dilini anlamaya yönelik eğitimler verilmektedir. Bu programın kursiyerlerine en önemli katkısı cümle kurmanın ötesinde sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Hikaye ve roman gibi karmaşık cümleleri anlayabilirsiniz. Her aşama için İngilizce kursları araştırmalarınızda en kaliteli eğitimler Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları eğitimleri ile alabilirsiniz.

 

Upper- Intermediate Kur Programları

 

Gramer alanında son aşamalara gelinen bu seviyede dili düzgün, anlaşılır ve katılım sağlayarak kullanabilirsiniz. Bu süreçte öğretmenler öğrencilerle daha çok vakit geçirir. Karşılıklı iletişimin sorunsuz ilerlemesi akıcı bir konuşma için çok önemlidir. Bu seviyede sunulan eğitimler ile öğrenciler profesyonel İngilizce konuşma kabiliyeti kazanmış olacaktır.

 

Advanced Kur Programları

 

Dil eğitiminin en süt seviyesi olan bu kur programını tamamlayarak ulusal ve uluslararası pek çok dil sınavında başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kurum bu seviyeden mezun ettiği öğrencilerinin dili profesyonel bir şekilde kullanabilmesi için pek çok destek sunuyor. Konuşma, yazma, okuma ve dinleme alanında becerilerin tamamen artması ile akademik sınavlarda başarı elde edebilir. Yurt dışı okul imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

 

Her kur programı ile öğrencilerinin kendilerini daha fazla geliştirmeleri için çalışmalar yürüten Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları, dili kullanma alanında ana dili gibi profesyonellik sağlamaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu